HakkımızdaHakkımızda

Başarılı olmak, insanların üzerinde hemfikir olduğu hedeflerin başında gelir. Başarıya nasıl ulaşılır? Başarı nedir? Kuşkusuz başarıya kapı aralayan anahtar, iyi bir eğitimdir. İyi bir gelecek ya da başarı, sadece iyi bir mesleğe sahip olmak değil aynı zamanda topluma faydalı, aldığından daha fazlasını veren bir birey olmayı başarmaktır. Yani küçük hedeflere odaklanmak yerine, büyük ideallerin insanı olmaktır.

Hedeflenmesi gereken, iyi vatandaş olmayı, iyi evlat olmayı başarmaktır; ufuk ve vizyon sahibi, kendisine, çevresine ve toplumuna karşı sorumluluk sahibi olabilmektir. Kısaca dünya daha iyi bir yer olsun diye çabalayan, “iyi bir insan” olmayı başarmaktır. Şimdi kendi geleceğinize doğru yolculuğa çıkarken en doğru kararı vererek başlamalısınız. Bu doğru karar size; iyi bir çevre, güvenilir bir ortam, aynı zamanda da güçlü bir kurumsal destek sunacaktır.

1919 Akademi, sizin “istediğiniz geleceğe” ulaşmanız, “iyi bir insan” olmayı başarmanız için var. 1919 Akademi, binlerce öğrenciyi başarıya taşıyan yayınları, tecrübeli uzman öğretmen kadrosu, eğitime elverişli ortamlarıyla “kendi geleceğinize doğru sağlam adımlarla yol almanız için” var.

Hakkımızda

Whatsapp Destek

Akademi1919

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?